Валентин Антов донесе победа за Монца с два гола

Снимка: cska.bg

1784 0

Бившият защитник на ЦСКА Валентин Антов се отчете с две попадения в контрола за клубния му тим Монца. С тези голове новакът в Серия А постигна победа в контрола срещу Санджулиано Сити Нова, който се подвизава в италианската Серия Д.

Клубът на Берлускони победи с 3:2, а първото попадение на българина падна в 31-ата минута, когато изравни резултата. Той отново напомни за себе си в последните десет минути на срещата, когато вкара победното попадение.

В началото на подготовката информациите от Ботуша бяха негативни спрямо бранителя и се предполагаше, че от Монца му търсят тим, след като са останали недоволни от изявите му, а преди това заплатиха няколко милиона за правата му. Сега идват и тези два гола на българина - само две седмици преди началото на кампанията в Калчото.

Вижте кой проспериращ играч на Ювентус се опитва да привлече Берлускони!