В "българския" Амкар се задава сериозна криза

Снимка: Getty Images / Guliver

1068 0

Амкар е в тежка криза, пише "Спорт Експрес". За три кръга отборът е вкарал само 1 гол и има 1 точка - и двете неща се случиха в мача с Торпедо. Славолюб Муслин открито се жалва от липсата на играчи, единственият му голаджия Якубко е контузен, а напускането на Благой Георгиев дойде като капак на всички беди, пише още изданието.

"Без болгара нет Амкара" вече не е толкова актуален девиз в Перм, а и не предизвиква усмивки след като тимът на Славолюб Муслин загуби за трети път в Първите 4 кръга на руското първенство (0:1 от Кубан).

След Напускането на Благой Георгиев българите в Амкар останаха трима. В Краснодар Петър Занев седна на пейката. Захари Сираков игра до 67-ата минута, а Георги Пеев влезе тактическа смяна 7 минути по-късно. Само че в добавеното време Кубан вкара победния гол в мача в атака, започната от Ивелин Попов и завършена от румънската резерва Георге Букур.