Трима българи в чужбина останаха без отбор


Трима българи в чужбина останаха без отбор

2019 0

Трима български футболисти останаха без отбор. Това са полузащитниците Даниел Пеев и Николай Дюлгеров и защитникът Виктор Генев, които досега играха за казахстанския Спартак (Семей).

Раздялата с легионерите се налага заради изпадането на Спартак от елита, след като завърши на последно място в края на сезона.

Няма яснота къде българите ще продължат кариерата си. В момента те са още в Казахстан, но след няколко дни ще трябва да освободят квартирите си.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички