Стивън Петков се разписа при загуба на Фейрензе

Снимка: Оф. сайт на Левски

1894 0

Бившият нападател на Левски Стивън Петков се разписа при загубата на своя Фейрензе с 1:2 от Ещрела Амадора в мач от деветия кръг на Лига де Онра (второ нито на португалския футбол). Петков се появи в игра в 64-ата минута, когато замени Кевин Варгас.

10 минути по-късно Зе Рикардо подаде към Петков, който върна своя тим в мача. Фейрензе можеше да стигне и до равенство в двубоя, коато в първата минута на добавеното време получи правото да изпълни дузпа. Зе Рикардо застана зад бялата точка, но пропусна.

След 9 изиграни двубоя Фейрензе е на втора позиция в класирането с актив от 18 точки. Лидер е Рио Аве, който също има 18 пункта, но е с по-добра голова разлика.