Рединг закова Фулъм и Бодуров на дъното в Чемпиъншип

7095 0

Отборът на Рединг разби като домакин Фулъм с 3:0 в мач от шестия кръг на англиската Чемпиъншип. Глен Мъри в 15-ата и 54-ата минута и Ник Блекман в 85-ата минута вкараха головете за Рединг.

Тимът на Фулъм игра от 18-ата минута с десет души след червен картон за Мат Смит. Българският национал Николай Бодуров бе титуляр за Фулъм и игра през всичките 90 минути.

За Фулъм това е пета загуба за сезона, като отборът няма победа и е на последното място в класирането!

Рединг се представя далеч по успешно, като това е трета поредна победа за тях в кампанията.