Попето гази в Русия преди България - Беларус

937 0

Отборът на Спатак Москва постигна 10-ти успех от началото на сезона в руската Висша лига, след като победи Том Томск с 1:0 като гост в мач от 13-ия кръг на първенството.

Българският национал Ивелин Попов бе титуляр за столичани и остана на терена до 84-та минута, когато бе заменен от Ромуло. Едиственото попадение в двубоя отбеляза Фернандо в 42-та минута. След този успех Спартак събра актив от 31 точки и поведе еднолично в класирането, но може да бъде застигнат от тима на Зенит, който утре гостува на Терек Грозни. Том Томск заема предпоследната позиция в подреждането със само 8 точки.