Партизан гази, Божинов с треньорска контузия?

744 0

Валери Божинов не попадна в групата на Партизан, а "гробарите" записаха пета поредна победа и четвърта в сръбското първенство. В 10-ия кръг грандът от Белград се наложи с 1:0 над Металац, като единственото попадение в 61-ата минута реализира Леонардо да Силва, който напредна и с мощен удар пред пеналтерията прати топката в мрежата на гостите.

БОЖИНОВ ПОКАЗА ЧЕРВЕН КАРТОН НА СЪДИЯТА

Партизан се намира в очевиден подем, особено при положение че спечели и голямото дерби с Цървена звезда, като в момента е с 19 точки на трета позиция в класирането - тимът изостава с 3 от Цървена звезда и с 4 от лидера Войводина.

Според медиите в Сърбия изваждането на Божинов от групата е много странен ход от страна на треньора Марко Николич, но може да е породено от натоварения график на тима по време на този период от сезона.