ПАОК урежда Митко с къща в скъпарски квартал


ПАОК урежда Митко с къща в скъпарски квартал

1592 0

ПАОК вече търси къща на Димитър Бербатов, разбра Sportline . Вчера Митко се прибра до София да събере багажа си, а в Солун трескаво се готвят да го посрещнат като новодомец.

Най-вероятно Митко ще бъде настанен в един от най-скъпите квартали на града - Панорама,, където цената на жилищата започват от 2000-3000 евро на квадратен метър. Според запознати единственото условие на нашето момче е да бъде на уединено място, далеч от фенската маса на ПАОК. Явно той има намерение да заведе в Солун и семейството си.

Всички разходи по престоя на Митко ще бъдат поети от боса на клуба Иван Савидис, освен ако нападателят не реши да си купи къща в Солун. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички