От България с любов: Доминик Янков сипа по една студена вода на Лео Меси и Антонела (ВИДЕО)

3548 0

Доминик Янков влезе като резерва и помогна на своя Монреал Импакт да победи звездната селекция на Интер Маями с 3:2 като гост. Трябва да се отбележи, че домакините този път частично бяха лишени от блясъка си - Лионел Меси пропусна срещата заради контузия, а Луис Суарес стартира на скамейката и подобно на Янков се появи в игра през втората част. Меси изгледа двубоя от трибуните на "Чейс Стейдиъм", в компанията на половинката си Антонела Рокуцо.

Какво се случи?

В по-голямата си част срещата бе доста скучна, с малко атрактивни моменти. Монреал поведе в 13-та минута след корнер - Фернандо Алварес вкара с глава за 0:1. Малко по-късно гол на Интер Маями бе отменен заради засада.

Още: Една велика годишнина: Първият хеттрик на Лионел Меси (ВИДЕО)

Доминик Янков влезе като резерва за Монреал, но Меси не игра

Янков влезе в 68-та минута на мястото на Вилсейнт и определено раздвижи играта, но първо трябваше да преглътне горчив хап - Леонардо Кампаня изравни в 71-та, отново след корнер. Малко след това Монреал се развихри. Първо Кочаро се разписа с глава след центриране от пряк свободен удар, а в 79-та Сунуси вкара след многоходово нападение.

Буквално в ответната атака падна и Гола на вечерта - Жорди Алба получи пас отляво и от дъгата на наказателното от ждроп по прекрасен начин отбеляза за 2:3. Интер натисна в заключителните минути, но Монреал устиска сладкия успех и се изравни по точки със съперниците си - двата тима имат по 7 пункта след 4 изиграни кръга в МЛС.

Треньорът на Майорка със странна похвала: Сравни Ламин Ямал с Лионел Меси и с мишка

Контузия сполетя Доминик Янков преди гостуването на Меси и Интер Маями

Доминик Янков дебютира неофициално за Монреал и вкара гол на Атланта Юнайтед (ВИДЕО)