Мъри: Ще се опитаме да хванем последния самолет за Европа


Мъри: Ще се опитаме да хванем последния самолет за Европа

1061 0

Нашият отбор ще се опита да хване последния самолет за Европа, обяви треньорът на Астана Станимир Стоилов на пресконференцията преди утрешното гостуване на Галатасарай от последния кръг на груповата фаза в Шампионска лига.

Мъри каза още, че неговият отбор е постигнал повече от това, което е очаквал в този турнир.

„Ако преди мачовете с Бенфика, Галатасарай и Атлетико Мадрид някой ми беше казал, че ще спечелим три точки в тази група, щях да го нарека прекалено голям оптимист. Но съм изключително доволен от постигнатото“, коментира Стоилов.

Треньорът коментира още, че не обича толкова дълги почивки. Тимът му не е играл официален мач повече от 10 дни след двубоя с Бенфика.  

„Двата отбора Галатасарай и Фенербахче са изключително популярни в Казахстан. Сега ни предстои тежък мач и се надявам да излезем с чест от срещата“, добави Станимир Стоилов.

 

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички