Монако стигна само до реми при завръщането на Бербатов

1405 0

Нападателят на Монако Димитър Бербатов се завърна след контузия и игра 90 минути срещу Каен, но тимът му не успя да победи съперника си и спечели само точка у дома - 2:2.

Българинът бе в основата на първия гол в петата минута, след като стреля и топката се отби от Имору, който си отбеляза автогол. Гостите обаче вкараха два гола в рамките на 9 минути в началото на второто полувреме, резервата Жоао Моутиньо изравни 1/4 час преди края, а Бербатов направи няколко пропуска и не успя да осигури победа на тима си.

Монако е осми във временното класиране и има 10 точки по-малко от лидера Пари Сен Жермен.