Монако с първа победа, Бербатов игра 22 минути

1089 0

Монако постигна първа победа от началото на сезона в първенството на Франция.

"Монегаските" се наложиха с 1:0 като гости над Нант в среща от третия кръг на Лига 1. Единствения гол в мача вкара Радамел Фалкао в края на първото полувреме.

Димитър Бербатов, който беше титуляр в предишните две срещи на тима, остана на резервната скамейка и се появи в игра чак в 68-ата минута. Тогава бившият капитан на националния отбор на България замени Фалкао.

В останалите срещи от кръга се получиха следните резултати: Сент Етиен - Рен 0:0, Лион - Ланс 0:1, Гинган - Марсилия 0:1, Бастия - Тулуза 1:0, Лил - Лориен 2:0, Монпелие - Метц 2:0,Ница - Бордо 1:3, Реймс - Каен 0:2 и Евиан Тонон Гаяр - Пари Сен Жермен 0:0.