Миланов вкара, ЦСКА губи титлата

861 0

Българският национал Георги Миланов вкара гол за ЦСКА (Москва) при домакинската загуба с 1:2 от Динамо в мач от 22-и кръг на руската Премиер лига.

Бившият футболист на Литекс бе точен в 15-ата минута от пряк свободен удар. Преди това Алексей Йонов даде преднина на Динамо. Балаш Джуджак оформи крайното 2:1 в 24-ата минута.

Малко след началото на втората част Миланов бе заменен от Зоран Тошич.

С тази загуба ЦСКА се отдалечи на 11 точки от лидера Зенит и заема трето място в класирането. Това на практика означава край на мечтите на "армейците" за титла. Динамо е на четвърта позиция с 39 точки.