Миланов с цял мач при загуба на ЦСКА в московското дерби

12905 0

Руският шампион ЦСКА (Москва) загуби московското дерби със Спартак с 0:1 след гол от дискусионна дузпа. Попадението бе дело на Дмитрий Комабров и падна в 61-ата минута. Дузпата бе изработена от Паршивлюк, който падна в наказателното поле и убеди главния рефер да свири 11-метров наказателен удар.

Българският национал Георги Миланов игра цял мач за своя ЦСКА, но не можа да помогне на тима си. Вместо това халфът получи жълт картон през второто полувреме.

Мачът бе динамичен и интересен. Реферът показа по един червен картон на играчи от двата тима в добавеното време. Паршивлюк от Спартак и Набабкин от ЦСКА получиха втори жълти и съответно червени картони.

Спартак изпревари ЦСКА в класирането, въпреки че имат равен брой точки - по 9, заради победата в прекия двубой. Лидер е Зенит (Санкт Петербург) с 12 пункта.