Мерсин бие, големият вратар не бе в групата?!

2103 0

Вратарят на българския национален отбор по футбол Николай Михайлов отново не бе в групата на Мерсин за мача срещу Есхишехирспор от седми кръг на турската Суперлига. Въпреки че според татко му Борислав той е голям вратар. Мерсин спечели с 4:2 и се изкачи на второ място в класирането с актив от 13 точки, с една по-малко от първия Бешикташ, който е и с мач по-малко.

Октай Делибалте отбеляза два гола за победата. Той бе точен в 40-ата и 75-ата минута. Беркай Дабанли си отбеляза автогол в 81-ата минута, а секунди преди последния съдийски сигнал Синан Калоглу вкара четвъртия гол за Мерсин. За Есхишекирспор точни бяха Омер Шишманоглу в 3-ата и Еркан Зенгин в 38-ата минута.