Изгониха Манолев при загуба на Кубан

Снимка: fckuban.ru

1153 0

Станислав Манолев беше изгонен, а Кубан загуби с 1:2 от бившия тим на национала Динамо (Москва) в мач от 26-ия кръг на руското първенство.

Манолев и другият българин в състава на домакините Ивелин Попов започнаха титуляри. Мачът за Попето приключи в 72-ата мин, когато беше сменен с Букур. Манолев пък остана на терена до 85-ата мин, когато получи втори жълт и съответно червен картон. Първият му го вдигнаха в края на първото полувреме. И двата за нарушения срещу съперникови играчи.

Кубан откри в 23-ата минута с попадение на Алмейда след асистенция на Попов.

Московчани обърнаха резултата с голове през втората част в рамките на само 6 минути. Първо Дъглас изравни в 69-ата минута, а автогол на Шандао в 75-ата минута прати 3-те точки в Москва.

Минута преди края още един футболист на тима от Краснодар - Букур беше изгонен с директен червен картон.

След това поражение Кубан вече е 9-и с 32 точки, а Динамо е 4-и с 47 т.