Ивелин Попов с нов силен мач за Кубан

1019 0

Ивелин Попов изигра поредния си отличен мач за Кубан (Краснодар).

Капитанът на българския национален отбор напарви асистенция при домакинската победа на тима с 2:1 над Локомотив (М) в мач от 5-ия кръг на руското първенство.

Нападателят започна като титуляр и остана на терена до края на двубоя. В 26-ата минута Ивелин Попов изработи първото попадение за Кубан (Краснодар), след като премина през центъра на терена и подаде на Лоренсо Мелгарехо, който откри резултата. Преди почивката домакините покачиха на 2:0 чрез Тони Шунич. В 76-ата минута Мануел Фернандеш се разписа за Локомотив (М).

Благодарение на този успех Кубан (Краснодар) заема 5-ото място във временното класиране с 11 точки.