Ивелин Попов игра при равенство на Кубан

1056 0

Нападателят Ивелин Попов игра 93 минути за Кубан при равенство 0:0 с Мордовия в среща от третия кръг на руското първенство.

Капитанът на българския национален отбор бе заменен 60 секунди преди последния съдийски сигнал.

Домакините от Мордовия бяха по-добрият тим на терена и пропуснаха голям брой положения за отбелязване на гол. Кубан игра с човек по-малко повече от 20 минути, след като Сирину Данилу получи директен червен картон.

Отборът на Ивелин Попов заема седмото място във временното класиране с актив от пет точки. Мордовия пък е на девета позиция с точка по-малко.