Ивайло Петев и АЕЛ с първа загуба в Кипър

2433 0

Отборът на АЕЛ (Лимасол), където треньор е Ивайло Петев, допусна първа загуба в кипърското първенство. Воденият от българина тим падна с 1:2 при домакинството на Аполон.

Мачът се разви доста лошо за АЕЛ, който изостана в резултата в 23-та минута след гол на Лопес. Сангой удвои преднината на Аполон в 44-та минута.

Отборът на Ивайло Петев завърши мача с човек по-малко, след като Адриан бе изгонен за втори жълт картон в 72-та минута.

Малко по-късно Даниелзиньо отбеляза почетното попадение за домакините.

АЕЛ (Лимасол) заема трето място във временното класиране с актив от 7 точки, като изостава на две зад Аполон и Апоел, който е и с мач по-малко.