И Бербо не помогна на ПАОК да стартира с победа в Лига Европа

1399 0

Гръцкият ПАОК направи 0:0 при гостуването си на азербайджанския Габала в мач от Група "С" на Лига Европа.

Съвсем очаквано Димитър Бербатов не започна като титуляр за гръцкия тим, тъй като още не е готов за пълен мач. Все пак българинът се появи на терена като резерва на мястото на Анатасиадис в 60-ата минута.

До края на мача обаче българинът така и не успя да блесне и да покаже това, което може.

Мачът бе доста оспорван и двата тима имаха шансове за попадение.

В последните секунди Роберт Мак бе на косъм да донесе успеха на гостите, но ударът му бе отразен от противниковия вратар, а в 91-ата минута Антонов с глава прати топката встрани вратата на ПАОК след центриране от корнер.

В другия мач от групата Борусия Дортмунд победи руския ФК Краснодар с 2:1 у дома и оглави класирането в групата. ПАОК и Габала имат по 1:1 точка след хикса в Баку.