И Бербо не помогна на Монако

1302 0

Димитър Бератов влезе от пейката, но не можа да помогне на Монако да спечели домакинството си на Монпелие. Двата тима извъртяха 0:0 на ст. "Луи II" в отложен мач от 25-ия кръг на френското първенство.

Българинът се появи на терена в 61-ата минута на мястото на Дирар.

В края на първото полувреме съотборникът му Курзава вкара топката във вратата на Монпелие, след като засече центриране от пряк свободен удар, но голът не бе зачетен, заради засада в момента на паса.

Лукас Бариос от гостите изпусна дузпа в 52-ата минута, когато от бялата точка прати топката над напречната греда.

Монако заема четвъртото място в класирането с 55 точки, лидер е ПСЖ с 62. Монпелие е седми с 47.