Гьозтепе и Станимир Стоилов взеха само точка от пряк конкурент в Турция

Снимка: Twitter/Goztepe

2531 0

Отборът на Гьозтепе спечели само точка при визитата на прекия си конкурент Чорум от 20-ия кръг на турската Лига 1.

Мачът завърши 1:1, като и двата гола паднаха през вторите 45 минути на срещата.

През първото полувреме тимът на Мъри Стоилов бе надигран и не отправи нито един точен удар във вратата на домакините, допускайки четири в своята.

Още в началните минути на втората част обаче, Гьозтепе откри резултата чрез шведа Рамон Лундквист.

В 53' Чорум пък вкара изравнително попадение за 1:1, което бе дело на анголеца Жералдо.

Така Гьозтепе остана на второ място във временното класиране с актив от 39 точки - с шест по-малко от лидера Еюпспор, който дори е с мач-по-малко. Чорум пък е на четвърта позиция с 34 пункта.

*За Станимир Стоилов и компания предстои домакинство на Алтай в третия ден на февруари (18:00 ч. българско време).