Георги Миланов изработи победа на ЦСКА (М) в шампионата

861 0

ЦСКА (Москва) победи Урал в мач от 3-ти кръг на руската Премиер лига. Успехът за московчани бе минимален, като победното попадение вкара българинът Георги Миланов.

През първата част ЦСКА имаше надмощие над съперника си, но не успя да осъществи сериозни голови ситуации пред противниковата врата. Урал се защитаваше добре и изчакваше за бързи контраатаки.

След почивката играта на двата тима не се промени. В 4-ата минута на добавеното време Бибрас Натхо изпълни корнер, топката отскочи след серия рикошети и стигна до Миланов, който от няколко метра разстреля вратаря Николай Заболотни за 1:0.

ЦСКА (Москва) е лидер в класирането със седем точки, а Урал е на шеста позиция.