Фулъм с Бодуров преоткри победите в Чемпиъншип

1427 0

Отборът на Фулъм стигна до първа победа в Чемпиъншип, след две поредни равенства. "Котиджърс" удариха с 3:1 Хъдърсфийлд у дома в мач от 17-ия кръг на лигата.

Българинът в състава на Фулъм - Николай Бодуров, записа пълен мач.

Домакините излязоха напред в резултата в 19-ата минута, като точен бе Уго Родайега. Хъдърсфийлд стигна до изравнителен гол едва в 75-ата минута, след гол на Джоел Линч. Две минути след това Кристенсен отново изведе Фулъм напред, а Рос МакКормак сложи край на спора в 84-ата минута - 3:1.

С успеха тимът на Бодуров зае 17-ата позиция във временното класиране с актив от 19 точки.