ЦСКА Москва с Миланов загуби точки от последния

907 0

Кризата в ЦСКА Москва продължава с пълна сила. Тимът стигна само до 1:1 при гостуването си на Анжи. Столичани ще завършат месец ноември само с една спечелена точка, и без победа.

Българският национал Георги Миланов бе резерва, но се появи в игра в 65-та минута на мястото на Зоран Тошич.

Набабкин откри за ЦСКА в 10-ата минута, но Максимов изравни десетима минути след почивката. Въпреки огромното продължение на редовното време, "армейците" не успяха да стигнат до успеха.

Ростов може да скъси сериозно аванса на ЦСКА на върха в класирането, при победа над Краснодар. Миланов и компания имат 37 точки, а втория Ростов е с 31.