Чочев игра цял мач при равенство на Палермо

1670 0

Ивайло Чочев игра като титуляр за Палермо при равенството 2:2 срещу Торино в мач от 14-ия кръг на Серия А. Българинът остана на терена 90 минути и получи жълт картон.

Гостите от Палермо изненадващо поведоха в 16-ата минута, когато Лука Ригони се възползва от подаване на Пауло Дибала и се разписа за 0:1. Торино успя да изравни в 35-ата минута, когато Джозеф Мартинес получи пас от Морети и вкара за 1:1. Тимът от Сицилия обаче отново излезе напред в резултата малко преди почивката, след като в 43-ата минута Пауло Дибала вкара за 1:2 след подаване на Лазаар. "Биковете" обаче изравниха в 63-ата минута чрез полякът Камил Яцек Глик.

Така Палермо се изкачи на 11-ото място с 18 точки. Торино остана на 15-та позиция с актив от 13 т.