Божинов се контузи, Гълъбинов победи бившия си тим

1654 0

Валери Божинов бе заменен принудително в 43-та минута от треньора на Тернара в мача срещу Латина от Серия "Б".

Българският нападател започна титуляр за новия си отбор, но пет минути преди края на първото полувреме излезе от игра, а на неговото място се появи младият нападател от Уругвай Фелипе Авенати.

За втори път Божинов попадна сред титулярите на Тернана, но днес не успя да довърши мача. В крайна сметка двубоят завърши 1:1

Българският национал - Андрей Гълъбинов влезе като смяна в 67-та минута при победа на неговия Авелино над бившия му клуб Ливорно с 2:1. Домакините изоставаха с гол пасив до 60-та минута, но минута преди края на редовното време стигнаха до пълен обрат.