Божинов с два гола при нова издънка на Партизан

1013 0

Валери Божинов отбеляза два гола, но въпреки това Партизан стигна само да 2:2 срещу Рад Белград от 21-я кръг на сръбското първенство.

Българският нападател се появи в игра в 58-ата минута. Иван Бандаловски пък започна титуляр и получи жълт картон в 62-ата минута.

Домакините поведоха с гол на Трничич в 36-ата минута, а в 59-ата Денич отбеляза втори гол и увеличи аванса на своя състав.

След влизането на Божинов в игра гостите станаха доста по-активни, българинът се разписа първо в 72-ата минута след подаване на Живкович. В 83-ата минута след пас на Циркович Божинов отбеляза и втори гол и така донесе точката за "гробарите".