Божинов поигра при победа на Тернана

2551 0

Валери Божинов влезе като резерва за Тернана срещу един от кандидатите за влизане в италианския елит - Фрозиноне. Тимът от Терни победи с 1:0 като гост, а българинът се появи на терена в последните 15 минути на двубоя.

Автор на гола бе Давиде Гаваци още преди почивката. Божинов влезе на мястото на Фабио Чераволо.

Благодарение на успеха тимът от Терни събра 22 точки в актива си и заема десетата позиция, но може да бъде изместен от нея в зависимост от резултатите на останалите тимове. Фрозиноне остава на втората позиция с 29 точки, а лидер остава Карпи с 30 т.