Бой на мач на Миланов в Русия

1412 0

С бой завърши първото полувреме на мача, който ЦСКА (Москва) спечели с 2:0 като гост на Торпедо от 25-ия кръг на руската Висша лига.

Веднага след сигнала на съдията, капитанът на "армейците" Игор Акинфеев изтича и удари в лицето Далибор Стеванович. В последвана минута на първата част словенският хал блъсна вратаря и той се удари в гредата. Стеванович, подаде ръка да се извини, но Акинфеев реагира остро и го напсува, след това и го нападна. Реферът разреши спора като показа жълти картони на двамата.

Георги Миланов започна титуляр и беше сменен в продължението, а ЦСКА записа първи успех от четири кръга насам. Така тимът се приближи само на точка зад втория ФК Краснодар, който има 48 преди срещата с Локомотив (Москва). Лидер е Зенит 56 т.