Благо се сби в мач на Рубин, изгониха го (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/Getty Images

1434 0

Българският полузащитник на Рубин (Казан) Благой Георгиев беше изгонен през първото полувреме на мача на своя тим срещу Ростов. Бившият национал напусна терена в 42-ата минута на срещата, след като се замеси в сбиване.

Свадата се е състояла, след като нападателят на домакините Дмитрий Полоз е открил резултата в срещата, съобщават в Русия.

Освен Георгиев, реферът на двубоя е наказал с предупреждение двама от футболистите на Ростов.

Мачът завърши с победа за Ростов с 1:0. В класирането в руската Премиер лига Рубин е на десета позиция с 20, докато Ростов е втори с 34 точки.