Бешикташ вкара пет на Ники Михайлов

1134 0

Бешикташ излезе на върха в турската Суперлига след победа като гост с 5:2 срещу Мерсин в мач от 1 кръг. На вратата на домакините цял мач записа българският национал Николай Михайлов.

Бешикташ поведе още в деветата минута чрез Тосун, който направи хеттрик в мача. Той се разписа още в 44-а и 68-ата минути.

За домакините двете попадения бяха дело на Прежус Накулма. Те играха и с човек по-малко от 65-ата минута заради червен картон на Таш.

Бившият футболист на Литекс Васил Божиков не взе участие при победата на неговия Касъмпаша с 3:0 над Газиантепспор.