Бербатов поигра половин час при победа на ПАОК (ВИДЕО)

1349 0

Суперзвездата на ПАОК Димитър Бербатов се включи от пейката при нова победа на своя тим в гръцкото първенство. Българинът се появи в игра в 59-ата минута при победата с 2:1 срещу АЕК на "Тумба".

ПАОК стигна до обрат, след като Аравидис откри за АЕК в 47-ата минута. Седем минути по-късно бившата звезда на "Левски" Гари Родригес изравни, а победният гол за ПАОК падна в 84-ата минута след точно изпълнена дузпа.

След победата тимът на Бербатов и Родригес е шести със седем точки. Толкова има и АЕК, но заема четвърта позиция в класирането.