Снимка: принтскрийн

2754 0

Българската звезда на Керала Бластърс Димитър Бербатов вкара първия си гол за настоящия си отбор в индийското първенство. Нападателят бе точен в мача срещу АТК, който завърши наравно - 2:2.

Бившата звезда на Манчестър Юнайтед се разписа в 55-ата минута на мача, извеждайки Керала напред в резултата - 2:1. Домакините обаче изравниха с попадение на Том Торп.

Бербатов вкара с много хубав удар от воле от границата на наказателното поле след подаване на исландеца Гудьон Балдвидсон. Именно той откри за Бластърс в 33', но 5 минути по-късно бившият играч на Нюкасъл Райън Тейлър изравни.

Със спечелената точка Керала Бластърс излезе на пето място в класирането с 21 точки. Съперникът им е на осмо място.