Български национал вкара 4 гола за 13 минути


Български национал вкара 4 гола за 13 минути
Снимка: БГНЕС

1730 0

Националът Андрей Гълъбинов вкара 4 гола за едва 13 минути игра при завръщането си в Ливорно. Това стана в контролна среща срещу Кастеларо.

Нападателят започна мача титуляр и откри головата си сметка в 23-ата минута за 2:0, а останалите попадения заби в 26-ата, 33-ата и 36-ата минути. На почивката Гълъбинов беше заменен, а тосканци победиха с разгромното 10:1. През миналия сезон таранът игра под наем в Авелино в Серия Б, като за 39 двубоя се разписа 15 пъти. Ливорно също ще се състезава във втория ешелон на италианския футбол, след като изпадна от калчото, а Гълъбинов ще играе в отбора през новата кампания.

Той има два мача за България, след като селекционерът Любослав Пенев го повика за контролите срещу Беларус (2:1) и Канада (1:1). Срещу "кленовите листа" Гълъбинов вкара и първия си гол за националния отбор.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички