Средният син на Меси се разплакал след загубата от Саудитска Арабия на старта

2755 0

Капитанът на Аржентина Лионел Меси разказа, че един от синовете му е напуснал стадиона разплакан след загубата на тима от Саудитска Арабия в първия мач от Световното първенство по футбол.

Както е известно, Меси вкара за 1:0 от дузпа през първото полувреме, но след почивката саудитците стигнаха до обрат.

10-годишният Тиаго, 7-годишният Матео и 4-годишният Чиро са на стадиона в Катар за всеки мач на "гаучосите", заедно с майка си Антонела Рокуцо-Меси, за да подкрепят знаменития глава на семейството. Именно средният син е бил този, когото поражението в първи кръг е разстроило най-много.

"След първия мач Матео напусна стадиона в сълзи. Тиаго му обясни, че ако спечелим оставащите два мача, ще се класираме в плейофите", разясни капитанът на Аржентина,

В събота вечер татко Меси помогна на отбора си да изпълни половината от задачата, като вкара и подаде за успеха с 2:0 над Мексико. В последния кръг на груповата фаза тимът играе срещу лидера Полша. А ето кой от екипа на Аржентина плакал след мача с Мексико.