Преди големия финал на Световното първенство по футбол: Франция не спира да си решава мачовете до полувремето

1445 0

Франция заслужено достигна до финала на Световното първенство по футбол в Катар, след като се наложи с 2:0 над Мароко във втория полуфинал от турнира. По този начин "петлите" ще се опитат да защитят трофея си срещу Аржентина в големия финал, насрочен за неделя, 18 декември.

Двубоят изглежда трудно предвидим преди началото си, тъй като и двата тима имаха своите върхове и някои падения по време на турнира, но "петлите" безспорно имат страхотна статистика на своя страна.

Според данните, настоящите шампиони нямат поражение в последните си 27 двубоя, щом са спечелили първото полувреме. И за да е още по-хубава ситуацията за Дешан и компания - те са спечелили 26 от тях, включително този срещу Мароко.

Франция до този момент изгуби само един двубой по време на Световното първенство и той бе в последния кръг от груповата фаза - 0:1 с Тунис. Те са решили останалите си двубои още в редовното време.

Вижте по кой параграф Франция е най-добра на последните 7 Мондиала!