След 2,5 г. в Арсенал Алексис с първа изява на английски


След 2,5 г. в Арсенал Алексис с първа изява на английски
Снимка: Getty Images/Guliver

1659 0

Нападателят на Арсенал Алексис Санчес вкара два пъти за победата на Арсенал над Борнемут и след мача говори пред английските медии.

Това се оказа, че е първата изява на чилиеца на английски език от идването му на "Емирейтс" през 2014 г.

"Много съм щастлив за тима, за моите съотборници. Феновете бяха фантастични, щастлив съм и сега си отивам у дома при моето куче", каза Санчес.

Някои английски медии се пошегуваха, че чилиецът говори по-добре на английски, отколкото на испански.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички