Роналдо се поглези с уникално "Bugatti" за 8 милиона евро


Роналдо се поглези с уникално "Bugatti" за 8 милиона евро
Снимка: Instagram

5606 0

Футболната суперзвезда Кристиано Роналдо продължава да пръска пари след спечелването на Серия А с Ювентус за втори пореден път. Португалецът първо си купи яхта за 6 милиона евро, а сега се твърди, че е станал собственик и на много луксозен автомобил.

Според Tuttosport нападателят си е купил ексклузивно Bugatti Centodieci. Това му е струвало 8 милиона евро. В света има само 10 такива автомобила, като те са пуснати по повод 110-ата годишнина от основаването на марката "Bugatti".

Новото скъпарско возило на Роналдо ускорява до 100 км/ч за 2,4 секунди, максималната му скорост е 380 км/ч. Автомобила си футболистът ще получи и ще може да кара обаче догодина. Роналдо по-рано си купи и друго "Бугати", което се смята за най-бързата кола в света (подробности тук). 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички