Рефер не призна гол, след като свири край, докато топката летеше

1670 0

В мач от 25-ия кръг на трета английска дивизия между Уимбълдън и Акрингтън Стенли арбитърът на срещата Тревър Кетъл не зачете гол на гостите, отбелязан в последните секунди на първото полувреме. Свирката на рефера прозвуча в този момент, когато ударът вече бе нанесен и топката, която впоследствие се спря в мрежата, бе във въздуха.

Решението на съдията предизвика недоволството на играчите и треньорите на Акрингтън Стенли, но спорът с Кетъл не доведе до нищо.

След почивката отборите така и не успяха да си отбележат гол и мачът завърши 0:0.