Пиян фен прекъсна тенис финала в Букурещ
1189 0
Нелепи и нетипични за тениса сцени белязаха финала на турнира в Букурещ, спечелен от Гилермо Гарсия-Лопес с 7-6(5), 7-6(11) срещу Иржи Весели. Мачът беше прекъснат от зрител, който е известен привърженик на местния Динамо.
При 3:3 и 30:15 за испанеца във втория сет, подпийналият запалянко проведе на висок глас кратък разговор по мобилния си телефон. Секунди по късно се чу ново позвъняване, което наруши скойствието на корта. Всички замръзнаха от срам и изумление.
Двамата финалисти спряха играта и изчакаха намесата на хората, които отговарят за реда на турнира. Фенът обаче не се даде лесно на охранителите. Той обясни, че е има болно сърце и не прави нищо, заради което да бъде изхвърлен от корта. В крайна сментка с помощта и на жандармеристи зрителят беше изхвърлен под бурните освирквания на тълапата.
Игара пък продължи след 3-минутно прекъсване.
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички

Коментари