Наш олимпиец преживя атентата в Брюксел


Наш олимпиец преживя атентата в Брюксел
Снимка: Gettyimages.com

786 0

Българският колоездач Радослав Константинов е бил на летището в Брюксел по време на кървавите атентати в белгийската столица вчера сутринта, при които загинаха най-малко 34 души, а още 100 бяха ранени.

Бившият ни национален състезател и участник на олимпийските игри в Пекин през 2008 г. сподели пред bTV, че е бил евакуиран в един от салоните на терминала в "Завентем" заедно с още 3400 пасажери и персонал. Сградата е била подложена на щателно претърсване от полицаи, военни и сапьори.

"Полицаите ни обясниха, че са намерили още една бомба, но ни успокоиха, че ще я обезвредят", съобщи Константинов. Той добави, че сред пътниците е имало напрежение заради липсата на храна и вода, пише "Тема спорт". Сред пострадалите при атентата на летището е и бившият баскетболен национал на Белгия Себастиен Белин, който в момента е част от щаба на местния Антверп.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Под лупа

След 14 години: Лудогорец сдаде трона, ето кой е новият крал на Европа!

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички