Любов след... изгонване: Червен картон "събра" съдийка и провинил се (СНИМКА)

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

10403 0

Защитникът на Емен Джеф Хардевелд и четвъртият съдия Шона Шукрула обявиха, че са във връзка - четири месеца, след като се видяха за първи път по време на сблъсък от второто ниво на футбола в Нидерландия.

На 13 август 2021 година намиращият се в отлична форма Емен се изправи срещу Айндховен. Шукрула, която е рефер за федерацията от сезон 2009/10 бе съдия в срещата, в която крайният бранител Джеф участваше, но бе изгонен с червен картон в 91-ата минута.

Емен изненадващо загуби с 0:1 от Айндховен, но все пак се оказа специален мач за Джеф и Шукрула. Според нидерландския вестник Телеграаф това е била първата среща между двамата и тогава пламнало.

Четири месеца по-късно двойката обяви връзката си в социалните мрежи, след като се отправиха към Рим, където посрещнаха новата година. Можете да ги видите на снимките по-долу в материала.