Крадла! Мауро Икарди хвърли много тежки обвинения по Уанда Нара


Крадла! Мауро Икарди хвърли много тежки обвинения по Уанда Нара
Снимка: www.instagram.com/wanda_nara

4941 0

Аржентинският футболист Мауро Икарди обвини Уанда Нара в кражба на 7 милиона евро от сметката му. Той твърди, че е прехвърлила повече от 7 милиона евро от неговата сметка в нейната и че има доказателства срещу нея.

Икарди нарече Уанда "крадла"

Журналистът Густаво Мендеш публикува изображение на официалния документ в профила си в Instagram. В него Икарди посочва, че Уанда е превела 5 милиона евро от съвместната им сметка в нейната лична.

Още: Мъжемелачка: Уанда Нара преспала и с един от най-добрите футболисти на планетата?

Уанда Нара

Освен това, в жалбата се твърди, че останалите 2 милиона евро също са били преведени по нейната сметка.

"Уанда никога не е мислила за дъщерите си, само за егото и ревността си. Когато проверих телефона й, открих още доказателства", пише Икарди.

От своя страна пък Нара публикува изявление в социалните: "За дъщерите си бих дала живота си и никога няма да имам натоварен график за тях, защото те са мой приоритет."

Още: Болезнена тема: Григор Димитров може да разбие сърцето на Ейса Гонсалес по жесток начин

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички