Жозе Моуриньо се изгаври с оператор на "Олд Трафорд" (ВИДЕО)

4968 0

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо е може би за последен път начело на Манчестър Юнайтед. Воденият от него тим губи с 0:2 на почивката от Нюкасъл на "Олд Трафорд" в мач от 8-я кръг на Висшата лига.

Още до 10' момчетата на Рафаел Бенитес излезнаха напред в резултата. Те се възползваха от грешки в защитата на домакините и това даде резултат. До края на първата част "свраките" нанесоха 9 удара, от които 6 бяха в целта.

Още преди първия съдийски сигнал Моу привлече вниманието към себе си. Оператор на "Олд Трафорд" опита да снима Специалния отблизо, но вместо това бе полят с вода от португалския мениджър.