1555 0

Снощи Тотнъм се класира за полуфиналите на Купата на Лигата, след като в четвъртфиналите победи Арсенал с 2:0. Един от головете във вратата на "артилеристите" вкара английският национал Деле Али, който бе провокиран от феновете на съперника.

През второто полувреме някой от тях хвърли бутилка по полузащитника и успя да го уцели в главата. Реакцията на Али бе да потърка удареното място, да се обърне към дразнителя си и да му покаже два пръста - един вид резултатът е 2:0, но не в полза на Арсенал.

"Хвърлената по мен бутилка направи гола ми, както и победата, още по-сладки", коментира звездата след мача.

СНИМКА: АРЖЕНТИНСКИ ФЕН НАЦЕЛИ САМПАОЛИ С БУТИЛКА ПО ГЛАВАТА