“Стигнах много далеч с нея”: Българин се обяви за единствения баджанак на Роналдо
5510 0
"Тайни от БГ елита" е рубрика на Sportlive.bg, в която разказваме любопитни и малко известни истории, свързани с българския футбол.
През изминалите седмици стана ясно, че българин наистина вярва, че е баджанак със суперзвездата на световния футбол - Кристиано Роналдо. Става въпрос за Красимир Джунов, който нашумя за широката аудитория през есента на 2019-а г. чрез реалити формата "Фермата". Още с влизането си той започна да флиртува с Паулина, а малко по-късно двамата се отдадоха на бурни ласки.
Още: Правеше секс по 12 пъти на ден, сега скача на Ламин Ямал
"Стигнах далеч с бившата на Роналдо"
“Мога да се похваля и да кажа, че съм официално единственият баджанак с Кристиано Роналдо. Бях с една мацка в едно предаване, след това тръгнах с нея и след това като се разделихме тръгна с Кристиано Роналдо. Не знам той докъде е стигнал, но аз стигнах доста далече”, сподели Джунов във визитката си при влизането в новия сезон на друг формат - "Къщата на инфлуесърите".

Освен като баджанак на Роналдо - българинът се обяви и за първия ни сънародник, който публично е известен като порно актьор. Към днешна дата Джунов сметна, че е участвал в над 30 филма за възрастни.
Тежък удар за Роналдо! Егоистичен маниак, защо не беше на погребението на Жота?
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички

Коментари