38-годишният Роналдо се забавлява с отбраната на тим от Ла Лига (ВИДЕО)

1508 0

Легендата на световния футбол Кристиано Роналдо за пореден път се позабавлява по европейските терени. но този път с отбора на Ал Насър. Португалецът взе участие в понеделник в контрола със Селта Виго, която се проведе в родината му.

Проверката завърши 0:5 след безответни попадения в средата на втората част и в рамките на само 18 минути. Това обаче не попречи на португалеца да остави добри впечатления.

Той започна титуляр с новия си класен съотборник Марсело Брозович, но бе сменен секунди след началото на втората част. В края на първото полувреме пък дойде един от най-забележителните моменти.

Тогава Роналдо напредна по левия фланг и на два пъти залъга съперников играч, който в крайна сметка загуби координация и загуби сблъсъка с легендата.

Вижте големите критики, които Роналдо отправи към европейския футбол след загубата!