Радо Стойчев изведе Тренто до четвърта победа в Италия

Снимка: Getty Images / Guliver

894 0

Тренто, чийто треньор е Радостин Стойчев записа четвърта победа в италианското волейболно първенство. В мач от 5-ия кръг шампионите се наложиха като гости с 3:0 (22, 19, 21) срещу ЧМЧ Романя (Равена).

Капитанът на трентинци Филипо Ланца бе най-резултатен за своя отбор, реализирайки 16 точки (2 аса, 1 блокада, 43 % в нападение), а 13 добави диагоналът Митар Джурич (1 ас, 40 % в атака).

Българският разпределител Георги Братоев се появи за малко в игра в третия гейм.

В класирането съставът на Модена води с пет победи, колкото има и вторият Кучине Лубе Банка Марке. Шампионите от Тренто са трети с актив от 4 успеха и 1 поражение.