ПАОК уволни Ники Желязков


ПАОК уволни Ники Желязков

1412 0

Бившият национал Николай Желязков вече не е треньор на волейболния ПАОК, съобщиха от гръцкия клуб. Договорът му е прекратен по взаимно съгласие.

"Благодарим Ви, г-н Желязков за досегашното сътрудничество и Ви желаем успех в професионалната кариера от тук нататък", пише в официалното изявление на ръководството на "черно-белите".

Причи за раздялата са трите загуби, които отборът натрупа в Шампионска лига, както и слабото представяне във вътрешното първенство, където ПАОК е четвърти.

Както е известно по-рано тази година, под ръководството на Ники Желязков, националите ни стигнаха финал на Европейските игри в Баку, където загубиха от Германия.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички